"Od czasu do czasu ludzie mówią mi: „Spokojnie, to tylko pies.”
Jeśli ty także myślisz, że to „tylko pies”, to może używasz też  określeń takich jak: „tylko przyjaciel”, „tylko wschód słońca”,  „tylko obietnica”. „Tylko pies” wniósł do mego życia istotę  przyjaźni, zaufania i czystej, nieposkromionej radości. „Tylko  pies” okazuje mi współczucie i cierpliwość, które sprawiają, że  staję się lepszym człowiekiem. Z powodu „tylko psa” wstaję rano,  chodzę na długie spacery i patrzę ze spokojem w przyszłość. Bo  dla mnie i ludzi takich jak ja, to nie „tylko pies”, ale ucieleśnienie  wszystkich nadziei i marzeń o przyszłości, dobrych wspomnień i  czystej radości z chwili, która trwa. „Tylko pies” wydobywa to, co  we mnie dobre i odwraca moje myśli ode mnie i codziennych trosk. Mam nadzieję, że pewnego dnia zrozumieją, że to nie „tylko pies”, ale istota, która uczy mnie człowieczeństwa i sprawia, że jestem czymś więcej niż „tylko człowiekiem

SANDRA LEE


Hodowla nasza zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce, oddz. Sopot.


 

Nasze psy to przede wszystkim członkowie rodziny. Stawiamy na systematyczny rozwój, nie osiadając na laurach. Co ważne, od samego początku mamy jasno postawione cele i plan hodowlany, który sukcesywnie realizujemy. Na sukces naszej hodowli składa się wiele czynników, ale przede wszystkim przemyślane, dobrane pod względem charakteru i eksterieru skojarzenia. Posiadamy główne założenie i wizję "samoyeda idealnego", do czego dążymy wzbogacając naszą pule genetyczną w najbardziej znane, badane i topowe linie. 


Uwielbiamy aktywnie spędzać czas w asyście naszych psów, które odpłacają codziennym uśmiechem jak na samoyed przystało.

Priorytetem dla nas jest szczęście naszych szczeniąt w nowych domach, a co się z tym wiążę zadowoleni właściciele. Przy każdym miocie staramy się dobrać szczenię wg preferencji właściciela, dostosowując je do prowadzonego przez nową rodzinę trybu życia. Istotnym aspektem, o który pytamy przy rezerwacji jest kwestia czy potencjalny zainteresowany szuka szczenięcia na wystawy czy też nie. Oczywistym jest, że nie ma możliwości by cały miot rokował wystawowo, a w przypadku wcześniejszych rezerwacji informujemy właścicieli o kolejności rezerwacji. Szczenięta z naszej hodowli rezerwowane są prawie zawsze przed narodzinami. Aby dokonać rezerwacji potencjalny zainteresowany zobowiązany jest do podpisania umowy rezerwacyjnej.
Dla naszych szczeniąt szukamy przede wszystkim odpowiedzialnych rodzin.
Posiadanie malucha z naszej hodowli nie obliguje do brania udziału w wystawach, zawodach zaprzęgowych czy do zakładania hodowli. 

Wspólnie dążymy do doskonalenia rasy hodując zdrowe, przebadane psy. 

 

Zachęcam do kontaktu. 
Olga Wiechowska 
Royal Winter FCI