"Od czasu do czasu ludzie mówią mi: „Spokojnie, to tylko pies.”
Jeśli ty także myślisz, że to „tylko pies”, to może używasz też  określeń takich jak: „tylko przyjaciel”, „tylko wschód słońca”,  „tylko obietnica”. „Tylko pies” wniósł do mego życia istotę  przyjaźni, zaufania i czystej, nieposkromionej radości. „Tylko  pies” okazuje mi współczucie i cierpliwość, które sprawiają, że  staję się lepszym człowiekiem. Z powodu „tylko psa” wstaję rano,  chodzę na długie spacery i patrzę ze spokojem w przyszłość. Bo  dla mnie i ludzi takich jak ja, to nie „tylko pies”, ale ucieleśnienie  wszystkich nadziei i marzeń o przyszłości, dobrych wspomnień i  czystej radości z chwili, która trwa. „Tylko pies” wydobywa to, co  we mnie dobre i odwraca moje myśli ode mnie i codziennych trosk. Mam nadzieję, że pewnego dnia zrozumieją, że to nie „tylko pies”, ale istota, która uczy mnie człowieczeństwa i sprawia, że jestem czymś więcej niż „tylko człowiekiem

SANDRA LEEE


Hodowla Royal Winter od 2017 roku jest połączeniem dwóch polskich hodowli Związku Kynologicznego w Polsce: Royal Winter FCI i Siberian Love FCI.
Hodowla nasza zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce, oddz. Piaseczno.


Nasza hodowla posiada psy importowane z czołowych hodowli światowych, bogatą pule genetyczną oraz przede wszystkim naszą pasję do psów. Na sukces naszej hodowli składa się wiele czynników, ale przede wszystkim przemyślane, dobrane pod względem charakteru i eksterieru skojarzenia. Posiadamy główne założenie i wizję "samoyeda idealnego", do czego dążymy wzbogacając naszą pule genetyczną w najbardziej znane i topowe linie. 

Wspólnie dążymy do doskonalenia rasy hodując zdrowe, przebadane psy. 

 

Zachęcamy do kontaktu. 

Marta Morawska & Olga Wiechowska 
Royal Winter FCI Team